• O firmie

Od 1994 roku badamy, zajeżdżamy, testujemy sprzęt, aby móc Państwu o nim powiedzieć jak najwięcej. Jesteśmy największym salonem rowerowym na Śląsku i jednym z największych w Polsce.

 

Ponad czternastoletnie doświadczenie pozwala nam na bardziej dokładne weryfikowanie potrzeb klientów, a co za tym idzie dobieranie dla nich towaru, zgodnego z przeznaczeniem oraz indywidualnymi wymaganiami. Posiadamy duże zaplecze serwisowe oraz doświadczonych i wyszkolonych serwisantów. Nasz amatorski Klub Kolarski Twomark od lat działa pod patronatem salonu. Jest to najlepsza drużyna kolarska w Polsce i jest żywym przykładem pasji z jaką traktujemy pracę zawodową, z której czerpiemy wielką satysfakcję.

 

Satysfakcja, miłość, pasja, a przede wszystkim nasi klienci są kluczem do sukcesu, który niewątpliwie osiągamy.

 

 

"KLIENT NASZ PAN"

 

Od lat prowadzimy system lojalnościowy dla klientów odwiedzających nasze salony. KARTA STAŁEGO KLIENTA to przepustka do zimowych (10%) oraz letnich (5%) rabatów, które obejmują wszystkie towary nieprzecenione oraz usługi serwisowe.

 

Dbamy o zadowolenie naszych klientów w związku z czym w każdym naszym salonie istnieje możliwość modyfikacji wybranego osprzętu aby w 100% odpowiadał on Państwa wymaganiom technicznym.

 

Jeśli nie mają Państwo czasu lub mieszkają daleko informujemy o możliwości zamówienia (lub rezerwacji) wybranego towaru telefonicznie, listem elektronicznym, bądź też zakupienia go w INTERNETOWYM CENTRUM ROWEROWYM .

 

Rabat dotyczy wszystkich towarów i usług sprzedawanych przez firmę Twomark (lokalnie oraz wysyłkowo).

 

Rabaty dla posiadaczy karty nie sumują się z promocjami i przecenami już udzielonymi na towary.