Powrót

DŹWIGNIE PRZERZUTEK SRAM ESP X-7 2X10 TRIGGER

312,00 PLN
Producent: SRAM
Rocznik: 2012
Kolor: SZARY
Rozmiar: 2x10
DŹWIGNIE PRZERZUTEK SRAM ESP X-7 2X10 TRIGGER
Opis produktu

Manetki SRAM X.7 Trigger 2x10 speed

Manetki X.7 stanowią rozszerzenie i ponowne odnowienie bardzo udanej grupy SRAM. SRAM X.7 przejął wiele tych samych cech wysokiej wydajności jakie znaleźć można w X.9.

Technologia 1:1 Actuation™ dzięki swojej konstrukcji jest najlepszym rozwiązaniem. Każde pociągnięcie linki powoduje poruszenie przerzutki o taką samą jednostkę. Technologia 1:1 Actuation pozostaje precyzyjna i płynnie działa w błocie, obiając się o skały, kolein czy korzeni. Gdziekolwiek się znajdzie, bez względu na warunki jest niezawodna, tolerancyjna, łatwiejsza do regulacji. I nie przypadkiem jest wybierana przez najlepszych zawodników MTB na świecie.
Exact Actuation to technologia, która opiera się na prostym założeniu: precyzja i dokładność równa się sukces. SRAM projektując swoje nowe grupy, stworzył Exact Actuation. System ten niweluje nierównomierną pracę spotykaną w zwyczajnych przerzutkach tylnych. System Exact Actuation posiada identyczną 3mm regulację pomiędzy każdym z 9, 10 przełożeń. Precyzyjna regulacja oznacza gładszą, szybszą i lepszą zmianę biegów, żadnych różnic siły pomiędzy poszczególnymi przełożeniami.

Producent: SRAM
Model: X.7 Trigger
W zestawie: linki
Technologie: Exact Actuation, MatchMaker X Integrated, Impulse Technology
Waga [realna]: 232 gram
Napęd: 2x10
Kompatybilność: przerzutki tylne w systemie SRAM 1:1