Powrót

BUTY SZOSOWE SPECIALIZED TORCH 2.0

699,00 PLN
Producent: SPECIALIZED
Rocznik: 2020
Kolor: REFLECTIVE
BUTY SZOSOWE SPECIALIZED TORCH 2.0
Opis produktu

Buty szosowe Torch 2.0 mają przede wszystkim zapewnić komfort... no i osiągi. Z uwagi na materiał, z którego są wykonane, buty szosowe bywają sztywne i niewygodne. Zdecydowaliśmy się na poważnie zająć tym tematem. Zaczęliśmy od konstrukcji wykonanej w 100% z siateczki i TPU, dzięki czemu Torch 2.0 zostawiają więcej przestrzeni na palce i nie uciskają. Połączyliśmy wygodny wierzch ze średnio sztywną podeszwą z karbonu FACT, z gumą na pięcie i palcach, dzięki której buty nie ślizgają się po zejściu z roweru. Wybraliśmy pojedyncze zapięcie z pokrętłem Boa® IP1 umożliwiającym płynną regulację w trakcie jazdy, które można szybko wymienić bez użycia narzędzi.

Podeszwa Body Geometra zostały zaprojektowana pod kątem ergonomii i poddana testom naukowym - zwiększa moc i efektywność oraz zapobiega kontuzjom dzięki optymalizacji wzajemnego ułożenia biodra, kolana i stopy.
Karbonowa podeszwa z indeksem sztywności 7.0 jest średnio sztywna i lekka, a guma na pięcie i palcach gwarantuje przyczepność po zejściu z roweru.
Lekkie pokrętło Boa® IP1 umożliwiające regulację w trakcie jazdy, dożywotnia gwarancja Boa® Lifetime.
Wierzch z siateczki i TPU zapewnia świetne dopasowanie.
Zatrzask na trzy śruby, kompatybilny z większością pedałów szosowych.
Waga ok.: 235g (jeden but rozmiaru 42)