Powrót

BUTY SZOSOWE SPECIALIZED S-WORKS ROAD 7

1 699,00 PLN
Producent: SPECIALIZED
Rocznik: 2018
Kolor: BIAŁY
Rozmiar: .
BUTY SZOSOWE SPECIALIZED S-WORKS ROAD 7
Opis produktu

Co sprawia że buty kolarskie są idealne? Wyjątkowy transfer mocy? Niesamowity komfort? Niezaprzeczalny styl? Odpowiedz twierdząco na wszystkie powyższe pytania i masz przed sobą nowe buty S-Works 7. Bez kompromisów. Nie akceptujemy półśrodków jeśli chodzi o transfer mocy na pedały. Lżejsza i sztywniejsza podeszwa Powerline™ wykonana z karbonu została zaprojektowana przez ten sam zespół, który stworzył filozofię Rider-First Engineering. Co sprawia, że jest tak wyjątkowy? Ponieważ opracował rozwiązania, które pozwoliły na zaprezentowanie Wam najlżejszej i najsztywniejszej z dotychczasowych naszych podeszw. Zupełnie przeprojektowany zapiętek Padlock™ zapewnia więcej komfortu przy zachowaniu doskonałej stabilności stopy w bucie. Dyneema™ - materiał nie z tego świata, wykorzystany w wierzchniej części buta nie rozciąga się pod wpływem siły, dzięki czemu masz pewność, że Twoja stopa pozostanie w miejscu podczas pedałowania. Połączenie tych elementów sprawia, że możesz być spokojny – żaden wat nie idzie na marne. W dziedzinie komfortu, zachowaliśmy wszystkie znane i uwielbiane rozwiązania Body Geometry, takie jak Łuk podłużny, Klin Varus i Metatarsal Button. Każdy z tych elementów jest ergonomicznie zaprojektowany i przetestowany naukowo, aby nie tylko zwiększać moc i efektywność, ale i zmniejszać ryzyko kontuzji. Dodatkowo, buty są łączone zamiast zszywane, co sprawia, że nienaganny wygląd S-Works 7 odpowiada ich funkcjonalności. Customowe pokrętła BOA® stanowią wisienkę na torcie, dodatkowo zapewniając doskonałe dopasowanie. W nowych S-Works 7 zaprezentowaliśmy wszystko, co wiemy o butach skompresowane w jeden, bezkompromisowy model gwarantujący zabójczą szybkość i najwyższy komfort.

Podeszwa i wkładka Body Geometry są ergonomicznie zaprojektowane i przetestowane naukowo, tak aby znacząco zwiększać moc, wydajność oraz zmniejszać ryzyko kontuzji poprzez optymalizację ułożenia biodra, kolana i stopy.
Najsztywniejsza i najlżejsza podeszwa FACT Powerline™ maksymalizuje transfer mocy. Indeks sztywności: 15.0
Połączenie wartswy Dyneema® Mesh pomiędzy warstwami rozciągającego się w cztery strony materiału sprawia, że buty idealnie dopasowują się do kształtu stopy.
Niezależne pokrętła BOA® S3-Snap umożliwiające błyskawiczną regulację buta, objęte są dożywotnią gwarancją BOA® Lifetime Guarantee.
Konstrukcja zapiętka PadLock™ stabilizuje piętę pomaga podczas przyspieszania.
Tytanowo aluminowa płytka umożliwia rotację pozycji bloków w zakresie 5mm.
Antypoślizgowy, wymienny bierznik na pięcie z wewnętrznym prowadzeniem śrub dla bezpieczeństwa.
Ergonomiczna konstrukcja zapewnia dużo miejsca na palce oraz odpowiednie przyleganie.
Mocowanie bloków na trzy śruby pasujące do większości pedałów szosowych.
Waga ok: 224g (1 but, rozmiar 42)