Powrót

BUTY MTB SPECIALIZED TAHOE MTB

329,00 PLN
419,00 PLN
Producent: SPECIALIZED
Rocznik: 2018
Kolor: CZARNO-ZIELONY
BUTY MTB SPECIALIZED TAHOE MTB
Opis produktu

Buty górskie Tahoe powstały z myślą o wytrzymałości i niezawodności w terenie, zwłaszcza jeżeli musisz często zsiadać i prowadzić rower. Otrzymały podeszwę z gumy SlipNot™, nieślizgającą się na mokrych kamieniach i korzeniach. Aby zapewnić sztywność w trakcie jazdy i elastyczność po zejściu z siodła otrzymały płytkę wewnętrzną Lollipop™, umieszczoną na warstwie wygodnej pianki EVA. Wygoda predestynuje je do codziennego użytkowania, a podeszwa Body Geometry oznacza ergonomię, komfort i efektywność.

> Podeszwa i wkładka Body Geometry: zaprojektowane pod kątem ergonomii i poddane testom naukowym - zwiększają moc i efektywność oraz zapobiegają kontuzjom dzięki optymalizacji wzajemnego ułożenia biodra, kolana i stopy.
> Guma SlipNot™ opracowana w laboratorium rozwoju opon zapewnia optymalne połączenie buta z pedałem.
> Sztywna płytka Lollipop™ jest zamocowana w warstwie pianki EVA, aby zapewnić miękkie lądowania i przyczepność po zejściu z roweru.
> Opcja Relaxed Fit łączy dobre czucie pedałów z wygodą chodzenia.
> Pasek Lacelock™ zapobiega wplątaniu się sznurowadeł w tarcze korby.
> Wkładki Body Geometry to wyraźnie wyższa efektywność jazdy, redukcja zmęczenia i mniejsze ryzyko urazów dzięki ułożeniu biodra, kolana i stopy w linii prostej.
> Palce i pięta chronione są przed otarciem.
> Waga ok.: 350g (jeden but rozmiaru 42)