• Aktualnosci

KONKURS - DO WYGRANIA SŁUCHAWKI AFTERSHOKZ

Jesień przywitała nas z przytupem, na ocieplenie atmosfery zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE!

KONKURS NA NASZYM FACEBOOK'u

Wielu naszych klientów, z którymi prowadzimy dyskusje przy ladzie, ma wątpliwości czy słuchanie muzyki podczas jazdy rowerem jest w 100% bezpieczne. Z jednej strony dla większości z nas, muzyka
na rowerze kojarzy się z niebezpieczeństwem i możliwością utraty kontaktu z rzeczywistością, z drugiej zaś - ulubione utwory dodają dodatkowej energii podczas jazdy.

Mamy idealne rozwiązanie, rozwiewające wszelkie wątpliwości!

Na przeciw problemowi wyszła marka Aftershokz,
której autoryzowanym dealerem staliśmy się jakiś czas temu.
Marka ta produkuje genialne słuchawki sportowe, które dzięki systemowi Bone Conduction umożliwia słuchanie muzyki i słyszenie tego, co dzieje się dookoła nas jednocześnie.
Wszystko za sprawą tego, że muzyki słuchamy za pomocą kości, nie uszu.

Słuchawki marki Aftershokz, stwarzają możliwość odbierania połączeń telefonicznych i swobodnej rozmowy podczas jazdy - wszystko dzięki najnowszej generacji technologii Bluetooth.

Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do zapoznania się z tymi słuchawkami, wraz z marką Aftershokz przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest najwyższy model słuchawek Trekz Air oraz gadżety od Aftershokz.

Jedyne, co trzeba zrobić, to wrzucić w komentarzu pod tym postem link do utworu, który najbardziej stymuluje Was do jazdy na rowerze.
Dodatkowo, jako, że rowerzyści, to ludzie towarzyscy, oznaczacie min. 1 osobę, z którą lubicie jeździć.

Konkurs wygrywa osoba, która zbierze największą ilość like’ów i pozostałych reakcji w sumie pod swoim postem.

Nagrody:

1. msc. - słuchawki Aftershokz Trekz Air.
2. msc. - torebka podsiodłowa Aftershokz.
3. msc. - torba na buty Aftershokz.

CZAS TRWANIA KONKURSU: 24.09.2018 - 01.10.2018

Analizujcie zatem swoje biblioteki muzyczne, a my zapraszamy serdecznie testowania słuchawek w naszym salonie na Gałeczki 40 w Chorzowie.

Przekonajcie się sami, jak niesamowita jest technologia, która rozwiązuje jeden z największych problemów rowerzystów.« Powrót